do 30. 4. 2019 zavřeno mapa

+420 777 333 250 info@zamek-radic.cz

Aktuality

1. 11. 2019Halloween na Zámku Radíč

Zámek Radíč je v moci zlých sil. V předvečer dušičkový však je možné zlomit jejich moc. Pokud máte pro strach uděláno, přijďte se utkat s démonem a zámek osvobodit.
Akce je určena dětem od 4 let. Horní hranice věku je omezena jen ztrátou fantazie a hravosti. Rozluštěte tajemství zámku a jeho zámků, projděte komnatami a vysvoboďte Radíč ze spárů temných sil. V době prohlídky bude otevřena naše kavárna, kde se můžete na boj s démonem řádně posilnit. V ceně prohlídky je zapůjčení rekvizit pro děti, aby se do příběhu mohli náležitě vžít. Neváhejte a přijďte.
Prohlídky začínají v 18:00, 19:30 a 21 hodin, cena je 200 Kč/osoba. Bližší informace na vás čekají na facebooku zámku, kde je také možné rezervovat si čas prohlídky.


26. 6. 2019Prohlídky zámku

Rádi byste si prohlédli prostory našeho zámku, ale na svatbu nebo jinou akci se k nám nechystáte? Nevadí, již o nadcházejícím víkendu budete mít příležitost. Zámek Radíč otevře v sobotu 29. 6. a v neděli 30. 6. své brány, těšit se můžete nejen na prohlídky, ale také na osvěžení v podobě točeného piva Hubertus.


10. 3. 2019V zámeckých stájích je živo

Po jalovičce Mercedes se řady zámeckých zvířecích obyvatel rozrostly o 11 selátek, po mamince křížencích čínského a vietnamského prasete. Pokud se chcete podívat, jak se jim daří, sledujte zámecký Facebook.


6. 2. 2019Booking.com

Zámek Radíč jde s dobou! Od konce ledna je možné se na zámku ubytovat i prostřednictvím stránek booking.com. V současné době je možný pronájem pouze celého objektu, v průběhu sezóny ale bude možné se ve vybraných termínech ubytovat i v jednotlivých pokojích.


21. 1. 2019Fotografové a modelky na zámku

O uplynulém lednovém víkendu proběhl na zámku další úspěšný fotografický workshop. Propojení něžné ženské krásy a zámeckých prostor se postaralo o jedinečnou atmosféru s nádechem romantiky a tajemství. Výsledky práce fotografů si můžete prohlédnout na zámeckém Facebooku.


9. 1. 2019Mercedes

V zámeckých stájích se na počátku roku narodila jalovička. Holčička dostala jméno Mercedes neboli Milosrdná a stala se prvním přírůstkem tohoto roku.


2. 11. 2018Tanec porcelánových démonů

Dnes v ranních hodinách bylo na Radíči dokončeno natáčení krátkého filmu americké režisérky Cat Watson s názvem Dance of the Porcelain Demons. Těšíme se na celosvětovou premiéru, která se bude konat v Praze.

Více informací o filmu.


9. 10. 2018Krásné modelky na Radíči

První říjnový víkend byl nový provoz zahájen akcí pod vedením světoznámého fotografa Axela Heinrichse. Ten shromáždil skupinu nadšených fotografů, kteří měli po dva dny zámek pouze pro sebe. Jejich objekty byly zahraniční modelky v romantickém prostředí zámku a jeho okolí. Seznamte se s výsledky jejich spolupráce.


5. 10. 2018Zámek s novým obsazením

Majitel Pavel Smeták se dohodl s dřívějším provozovatelem zámku Janem Šíchou na ukončení spolupráce k datu 30. 9. 2018. Novým provozovatelem se stal vlastník, který nyní připravuje zámek na provoz od jara 2019. Do 30. 4. 2019 je zámek k dispozici pouze pro soukromé akce.